Click for Kaunas, Lithuania Forecast Click for Kaunas, Lithuania Forecast

Sveiki atvykę į mano asmeninį puslapį!

Skyriuje Auksinės mintys pateikiamos mintys, kurias pelnytai galima vadinti auksinėmis. Daugelis jų gali būti girdėtos ir senos, bet juk jos nemirtingos!

Skyriuje Naudingos nuorodos rasite nuorodų į įvairių sričių naudingus tinklalapius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Skyriuje Mano turgelis rasite šiek tiek audio, video, foto technikos, PC ir PlayStation kompiuterių detalių, žaidimų, juvelyrikos, alkotesterių, žiūronų, nemažą knygų kolekciją ir kt. Yra ne tik naudotų, bet ir naujų daiktų. Paprasčiausiai šiuo metu jų man nereikia... Tai ne komercinis tinklalapis, todėl nenustebkite, kad kainos čia nedidelės. Daugumą daiktų galiu siųsti registruotu laišku per paštą arba skubia siunta autobusu. Siuntimo kaina – nuo 5 Lt.

Tikiuosi, kad maloniai praleisite laiką mano asmeniniame tinklalapyje, o kad nepasiklystumėte laike – įdėjau kalendorių ir laikrodį.

Kalendorius matomas tik šiame, pagrindiniame puslapyje, jis nėra suderintas su Pasaulio laiku ir rodo Jūsų kompiuterio datą, tad neapsigaukit, jeigu Jūsų kompiuteryje data netiksli. Šiame kalendoriuje galite rasti pažymėtas svarbiausias šventes nuo 1950 iki 2099 metų.

Laikrodis rodo tikslų laiką ir yra suderintas su Pasaulio laiku, taigi, pagal jį galite nusistatyti ir savo laikrodžius.

Jei pastebėjote kokių klaidų ar netikslumų mano tinklalapyje, prašau pranešti man apie tai adresu remix@remix.us.lt. Тaip pat šiuo adresu adresu laukiu protingų pasiūlymų dėl šio tinklalapio tobulinimo bei funkcionalumo, pateikiamo turinio, reklamos ir pan. Visa tai – Jūsų pačių patogumui užtikrinti. Kiti mano kontaktai nurodyti skyrelyje Kontaktai.